Tym razem nie tworzyliśmy tylko strony - to było zlecenie kompleksowe. Kancelaria istniała od wielu lat i o tyle samo lat za póżno zdecydowała się na stronę. W tym zawodzie nie można mówić o stałych klientach, tu trzeba walczyć o nowego, tego, który w danym momencie potrzebuje pomocy, porady prawnej. Dlatego celem zlecenia było wypracowanie spójne koncepcji wizualnej firmy tak aby zachęcić nowych i utrzymać starych, zadowolonych klientów.

Klient był bardzo wymagający -  często zmienialiśmy kolor o dosłownie kilka, a czasem nawet tylko jeden odcień, tak żeby wysztko było bardziej niż perfekcyjne - efekt możecie Państwo zobaczyć na stronie Adwokatów z Centrum Szczecina.

W sumie dla Kancelarii wykonaliśmy nie tylko stronę, ale i logotyp, sesję zdjęciową, wizytówki - projekt i wydruk, oraz projekt spersonalizowanych papierów firmowych - po jednym dla każdego z adwokatów, oraz skrzynek mailowych.

Powrót na górę

BIZ Starter Skontaktuj się z nami

Najszybszy kontakt uzyskacie państwo dzwoniąc 10:00 - 18:00 lub mailując 24h do naszej firmy.
Dla Państwa wygody spotkanie może odbyć się w siedzibie naszej bądź Państwa firmy lub dowolnie wybranym, pasującym obu stronom miejscu w Szczecinie.

+48 698 694 054
biuro@bizstarter.pl
BIZ Starter
ul. Jerzyka 12
71-211 Szczecin
NIP: 616-143-89-92
REGON: 320777548